×
Hi! Thanks for using WP Header Notification by Arefly!
See This Plguin Now!
Close
O nas

Zapraszamy Państwa do malowniczego Topilca położonego w centrum Narwiańskiego Parku Narodowego, 16 km od Białegostoku w kierunku na Choroszcz lub Wysokie Mazowieckie. Do królestwa Karpia Bobra i Rybołowa, nad stawy hodowlane w Topilcu gdzie właśnie z myślą o Was Szanowni Klienci otwieramy nową salę konferencyjno- bankietową „Dworek Rybakówka Topilec”

„Dworek Rybakówka Topilec” to obiekt położony wśród lasów i bagien nadnarwiańskich, na terenie 50 hektarowego kompleksu stawów hodowlanych, słynących z najlepszych karpi na Podlasiu

„Dworek Rybakówka” to sala łącząca w sobie elementy wystroju ludowego jak wykończenia w drewnie, akcenty rybackie i myśliwskie oraz klasyczny elegancki styl
Standardowo oferujemy salę na 60 osób plus 20 osobowa antresola na piętrze, która stanowi ciekawe uzupełnienie sali lub może być oddzielnym kameralnym salonikiem z kanapami.
Spotkania typu szkolenia czy konferencje na sali głównej organizujemy do 100 osób. Proponujemy państwu kuchnię tradycyjną regionalną – menu ustalane indywidualnie pod potrzeby klienta.

Copyright © 2017 Dworek Rybakówka